Kviečiame moksleivius dalyvauti projekto dalyvių atrankoje

Nors COVID-19 suvaržė mūsų galimybes keliauti ir akis į akį pabendrauti su kitų šalių jaunimu, patirti mokyklinių mainų džiaugsmus, ir dar turbūt, kurį laiką ši pandemija mums neleis laisvai kvėpuoti pilna krūtine, mes skubame pranešti, kad ERASMUS projektai nesustoja, tik keičia savo veiklų pobūdį ir keliasi į virtualias erdves. Tikimės, kad pavasarį ir vėl galėsime keliauti.
Mūsų mokykloje startuoja naujas Erasmus + projektas: .„PLANT HEALTH: BETTER PLANTS, BETTER PLANET🇩🇪🇭🇷🇵🇹🇸🇰🇹🇷🇱🇹
Kviečiame visus 14-16 metų atsakingus, darbščius, mėgstančius bendrauti bei mylinčius gamtą moksleivius sudalyvauti atrankoje. Trumpą savo prisistatymą siųskite mokytojai Rūtai Novošinskienei į el. paštą: r.novosinskiene@gmail.com.