„Dvidešimt vienas klausimas XXI amžiaus keliautojui“ II dalis

Ar įmanoma motociklu per dieną nuvažiuoti 1000 km? Arba motociklu pasiekti šiaurinio pusrutulio šalčiausią gyvenvietę? Arba motociklu „paslidinėti“ ant Baikalo ežero? Jei širdyje nerimsta keliautojo dvasia, kuri veržiasi aplėkti pasaulį per 40 dienų, viskas yra įmanoma! Jaunieji VDU UKG geografai projektu „Dvidešimt vienas klausimas XXI amžiaus keliautojui“ pristato keliautoją – KAROLĮ MIELIAUSKĄ.

Ar keliautojas pasiima į kelionę jį saugantį talismaną? Ar veda kelionių užrašus? Kaip greitai pasiilgsta namų? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus kviečiame išgirsti video interviu, kurį iš keliautojo-motociklininko ėmė 8b klasės mokinės LUKRECIJA ŽEMAITYTĖ ir IEVA KUBILIŪTĖ: https://www.youtube.com/watch?v=u30-way_Pnw

Kokias pasaulio vietas Karolis Mieliauskas siūlo aplankyti pasibaigus pandemijai? Užsukite į https://arcg.is/1GnqOu, kur rasite keliautojo pateiktą lankytinų vietų TOP 5* ir pakeliaukite po jas virtualiai.

*Skaitmeninis žemėlapis sukurtas Esri ArcGIS priemonėmis. Jį rekomenduojama žiūrėti per kompiuterį. Skaidrės slenka aukštyn-žemyn spaudžiant rodykles kairiajame puslapio šone. Dešinėje įdėti žemėlapiai yra aktyvūs.