„Dvidešimt vienas klausimas XXI amžiaus keliautojui“ III dalis

Idėją, per kelerius metus bandyti įamžinti tūkstantį įspūdingiausių pasaulio objektų visuose septyniuose žemynuose, nuo pernai metų bando įgyvendinti keliautojas Audrius Sutkus. Keliautojo projektas „1000 Wonders of the World“ (1000 WOW) yra sulaukęs didžiulio susidomėjimo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Jaunieji VDU UKG geografai projektu „Dvidešimt vienas klausimas XXI amžiaus keliautojui“ bando atskeisti, koks yra žmogus, pasiryžęs vienu automobiliu, pritaikytu gyventi, įveikti 250 000 km aplink pasaulį. Kaip gimsta kelionių maršrutai? Kokią muziką keliautojas klausosi kelionių metu? Į kurią pasaulio vietą norėtų dar kartą sugrįžti? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus kviečiame išgirsti video interviu, kurį iš keliautojo ėmė IIg klasės mokinės URTĖ BANAITYTĖ, AGNĖ GARLAITĖ, AUGUSTĖ SKARULSKYTĖ: https://www.youtube.com/watch?v=ppPDkchviVI

Kokias pasaulio vietas Audrius Sutkus siūlo aplankyti pasibaigus pandemijai? Užsukite į https://arcg.is/00r0mb, kur rasite keliautojo pateiktą lankytinų vietų TOP 10* iš pirmųjų kelionės etapų po Antarktidą, Pietų ir Šiaurės Amerikas ir pakeliaukite po jas virtualiai.

*Skaitmeninis žemėlapis sukurtas Esri ArcGIS priemonėmis. Jį rekomenduojama žiūrėti per kompiuterį. Skaidrės slenka aukštyn-žemyn spaudžiant rodykles kairiajame puslapio šone. Dešinėje įdėti žemėlapiai yra aktyvūs.