Gimnazistai dalyvauja gerumo akcijoje „ Šilumos ir meilės apgaubti…“

VDU Ugnės Karvelis gimnazijos jaunesniųjų klasių moksleiviai, vadovaujami etikos mokytojos Dalios, kasmet dalyvauja gerumo akcijoje „ Šilumos ir meilės apgaubti…“. Akcijos tikslas ugdyti jautrumą, atidumą ir meilę mažiesiems mūsų draugams.

Moksleiviai šiemet aktyviai dalyvavo akcijoje. Surinko daug maisto, žaislų, rankšluosčių ir kitų reikalingų priemonių gyvūnų priežiūrai. Spalio 20 d. grupė savanorių ir etikos mokytoja vyko į gyvūnų globos namus „ Lesė“. Juos sutiko globos namų darbuotoja, priėmė dovanas ir maloniai supažindino su globos namų gyventojais.

Mokyklos savanorės susipažino su ten gyvenančiais invaziniais vėžliais, terariume ramiai snaudžiančiu smaugliu. Labai jautriai mokiniai reagavo į pamestinukus šuniukus bei katytes. Smalsu buvo susipažinti ir su bėgiojančiais triušiukais, balandžiais, laukinėmis varnomis bei gandrais. Nepavyko  pamatyti tik globos namų simbolio lapės.

Ši kelionė sukėlė dviprasmiškus jausmus, buvo liūdna matyti  savo šeimininkų išduotus ir paliktus gyvūnus.  Taip pat supratome, kad jie yra mylimi, globojami savanorių  ir jautrių mokinukų.

Jaunoji žurnalistė Medeina Norvaišaitė,

etikos mokytoja D. Dargevičė