Integruota tikybos – istorijos pamoka

Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad 2020 metais bus minimos popiežiaus šventojo Jono Pauliaus II gimimo 100-sios metinės, nusprendė šiuos metus paskelbti šventojo Jono Pauliaus II metais.  Tai neeilinė asmenybė, – popiežius prisidėjęs prie „pasaulio veido“ pozityvios kaitos.

Atsiliepdami į kvietimą kartu su kolega Tomu Mikučiu sukūrėme integruotą istorijos – tikybos pamoką „Karolis Voityla – popiežius, nugalėjęs mirtį“. 8A kl. mokiniai išklausę istorinio konteksto, susipažinę su pagrindinėmis popiežiaus Jono Pauliaus II pastoracinėmis gairėmis, naudodamiesi istorijos – teologijos terminų žodynėliais, savo žinias įtvirtino spręsdami kryžiažodį. Tai pirmasis žingsnis padėsiantis pasiruošti Kauno rajono švietimo centro organizuojamam protmūšiui.

Geriausios emocijos ir pamokos nuotaikos užfiksuotos nuotraukose.

Tikybos mokytoja Renata Markevičienė