Mokinių protmūšyje „Šventasis Popiežius Jonas Paulius II“ puikus moksleivių pasirodymas

2020 metų lapkričio 25 d. zoom platformoje įvyko Kauno rajono  ir Aleksoto dekanato 8 – 10 kl. m  finalinis renginys. Į renginį užsiregistravo 13 mokinių komandų iš šešių Kauno rajone esančių ugdymo įstaigų. Po Švietimo centro metodininkės Loretos Montrimaitės sveikinimo žodžio, maldos į šventąjį Joną Paulių II, mokinių komandos susitikę zoom kambariuose atliko socrative programoje paruoštą testą.

8 E kl. mokinių (Ugnė Dabravolskaitė, Justė Čiuderytė ir Emilis Železnakovs) komanda „Dievo Karveliai“ užėmė I vietą. 8 A kl mokinių ( Gabija Liutkevičiūtė, Akvilė Milčiūtė, Rugilė Tamulytė) komanda „Pontifikatės“ užėmė II vietą.  Protmūšyje dalyvavo ir 8 D kl. mokinių (Nidas Jovorskas, Tomas Dambrauskas, Natas Misevičius) komanda. Protmūšiui pasiruošti padėjo tikybos mokytojos Renata Ir Jūratė. Klausimus padėjo paruošti istorijos mokytojas Tomas Mikutis.

Sveikiname mokinius ir linkime ieškoti autoritetų, kurie skleidžia gėrį, meilę ir taiką.