Pilotiniai nuotoliniai kursai „Matematikos mokymas skaitmeninėje eroje“

Nespėjus nurimti Erasmus+ projekto „Išmanusis matematikos mokytojas“ tarptautinių mokymų įspūdžiams organizuoti pilotiniai nuotoliniai kursai kolegoms mokytojams ir kitų mokymo įstaigų pedagogams.

Lapkričio 11-16 d. gimnazijos Erasmus+ projekto darbo grupė supažindino matematikos ir kitų STEAM dalykų mokytojus su projekto rezultatais. Jūs taip pat juos galite rasti https://smart.erasmus.site/lt/

Pilotinių kursų dalyviai ne tik susipažino su intelektiniais produktais, bet ir patys juos išbandė, vertino bei teikė praktinius pasiūlymus ir rekomendacijas. 5-6 klasių mokiniai taip pat labai prisidėjo vertinant naujai sukurtas mobilias programėles matematikos ir integruoto STEAM bei matematikos dalykų mokymui. Jie išsakė savo asmeninę nuomonę, įvardino įdomiausias užduotis ir įvertino produktus labai pozityviai.

Kviečiame visus apsilankyti projekto tinklapyje ir facebook‘o paskyroje.

VDU UKG projekto darbo grupė