Respublikiniame konkurse – III vieta

Jau tapo tradicija, kad Ugnės Karvelis gimnazijos mokiniai dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto 9 – 12 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Laisvės kontūrai“.

Mokinių iniciatyva buvo įkurtas Filosofų klubas, kurio metu, mokytoja Renata skatina jaunuolius skaityti įvairias knygas. Tokiu būdu atrandami „perliukai“, kurie motyvuojami rašyti, kurti, mąstyti.

Dar pavasarį Kristupo Aleknavičiaus parašytas darbas „Krikščioniškos meilės paieškos“ pateko į finalą. Dėl karantino darbo gynimas buvo atidėtas.

Labai simboliška, kad Kristupas savo darbą apgynė būdamas jau VDU Ugnės Karvelis gimnazijos II g A klasės mokinys, ir užėmė garbingą III vietą.

Konkurso organizatoriai pasveikino Kristupą su laimėjimu ir išsiuntė paštu trečios vietos laimėtojui skirtą apdovanojimą (knygų čekį).

Kristupai, labai tavimi didžiuojamės! Skaityt knygas, svajok, kurk gėrį ir grožį.