Užsienio kalbų pažintinė – praktinė konferencija „Noriu žinoti“

Lapkričio 26 dieną mūsų gimnazijos mokinės ir jų vokiečių kalbos mokytoja Kristina Andriukevičienė dalyvavo nuotolinėje respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 7 – 12 klasių mokinių II ir III užsienio kalbų pažintinėje – praktinėje konferencijoje „Noriu žinoti“. Pranešimus vokiečių kalba skaitė mūsų gimnazijos IIIg c klasės mokinė Gabrielė Kuršaitytė „Mano pomėgiai“  ir IVg c klasės mokinė Ernesta Andriušytė „Savanorystė Kauno m. greitosios medicinos pagalbos stotyje“. Iš Gabrielės ir Ernestos pristatymų konferencijos dalyviai suprato, kad prasminga neformali veikla bei aukšti pasiekimai sporte ir muzikoje padeda visapusiškai tobulėti ir siekti gerų rezultatų  moksle.  Džiaugiamės ir didžiuojamės!