Dėkojame mūsų gimnazistui Benui

Metų pabaiga – puiki proga prisiminti nuveiktus darbus, gerumą ir svarbius įvykius. Šiandien dėkojame mūsų gimnazistui Benui Kubiliui (IIIg) už iniciatyvą „Mokiniai – mokiniams“ (Žinių mainų platforma) ir reikšmingą pagalbą įsitraukiant į bendruomenės projektus. Dovanos Beną pasiekė ne tik iš gimnazijos, bet ir iš steigėjų. Vytauto Didžiojo universitetas skyrė asmeninę dovaną ir pasirinktos užsienio kalbos arba IT semestro studijas. Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas, globojantis talentingus, gabius ir veiklius vaikus, skyrė kalėdinę stipendiją.
Dalindamasis patirtimi Benas pastebi: „Mano patirtis įsitraukiant į bendruomeniškumą – visapusiška. Aš ne tik galėjau pasidalinti savo žiniomis, tačiau tuo pat metu ir prasmingai įsitraukti į projektą. Kiekvienas mūsų susitikimas suteikdavo gerų emocijų ir leisdavo suprasti, jog be komandos jokia mintis ar idėja negalėtų tapti realybe.“
Tikimės, kad puikus pavyzdys įkvėps ir kitus mokinius dalintis idėjomis, padėti bendraamžiams ir bendruomenės nariams. Kiekvienas iš Jūsų esate svarbūs, kiekviena idėja reikalinga.

Artėjantys įvykiai