MOKINIŲ FOTOGRAFIJOS PARODA „RUDENS SPALVOS“

Manau daug kas iš mūsų nebepamename tikros, šerkšnu apibarstytos žiemos, gilių pusnių ir linksmų nusileidimų rogutėmis nuo kalniukų.

Visi šie prisiminimai nusėdo senose nuotraukose. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Šiemet turėjome gražų, spalvomis išmargintą rudenį, kurio vaizdais fotografijos būrelis norėtų pasidžiaugti kartu su jumis, taip kompensuodamas prarastos žiemos vaizdus.

Parodos iniciatorius, technologijų mokytojas  ir fotografijos būrelio vadovas, Albinas Pugevičius pasidžiaugė, kad atsisakius minties daryti fotografijų parodą žiemos tematika ir prakalbus apie pasidalinimą užfiksuotomis rudens akimirkomis, iš karto sulaukė didelio palaikymo iš fotografijos būrelio narių.

Parodoje eksponuojamos Austėjos Mozūraitytės IIgC, Kamilės Drulytės IIgC, Agnės Puodžiukaitytės IIgB, Viktorijos Butanavičiūtės IgB, Emilijos Miniotaitės 8B, Ūlos Jonytytės 7E, Leilos Machmudovaitės 7E, Kamilės Šimoniutytės 7E, Medos Sondaitės 6B, Monikos Tamulytės 5A, Liepos Paulikaitės 5A, Evos Čepulytės 5B, Ugnės Janušonytės 5B ir Medos Gužaitės 5D nuotraukos.

Emilija Miniotaitė 8b

Artėjantys įvykiai