Susitikimas su praktikantais

VDU Ugnės Karvelis gimnazija kasmet priima studentus susipažinti su mokytojo darbu ir tobulintis. Šiemet gausų būrį studentų kuruoja Albinas Pugevičius. Daugiausia turime gamtos mokslų specializacijas pasirinkusių būsimų pedagogų.

Vasario 17 d.  vyko gimnazijos administracijos ir praktikas atliekančių studentų nuotolinis susitikimas, pasidalinimai patirtimis, lūkesčiais.

Buvo džiugu girdėti, kad pakartotinai gimnazija praktikos atlikimui pasirenkama dėl mokymuisi palankios atmosferos ir puikių pedagogų, kurie noriai dalinasi profesijos paslaptimis, sukaupta patirtimi ir palaiko studentų iniciatyvas. Kai kurios studentės čia atliks jau trečiąją pedagoginę praktiką.

Šiuo metu pedagoginėms praktikoms vadovauja pats direktorius Rolandas Kučiauskas ir mokytojai Jūratė Pinkuvienė, Vaiva Talat-Kelpšienė, Irena Gronskienė, Dalė Mikalauskienė, Loreta Banaitienė, Jolanta Vaičiukynienė, Zita Ambraziūnienė, Sonata Salelionienė, Loreta Stonienė. Mokytojos Jūratė ir Zita šį pusmetį globoja net po dvi praktikantes.