„Įkvėpkime vaikus atrasti savo supergalią“

Šakių viešoji biblioteka vykdo „Integruotų nuotolinių pamokų iš Šakių viešosios bibliotekos“ projektą, kurį lydi šūkis „Įkvėpkime vaikus atrasti savo supergalią“📚

Nieko nelaukę ir mes, 5c ir 5d kl. mokiniai, į literatūros pamokas pasikvietėme šio projekto iniciatorę Ingą Matulevičiūtę-Rutkauskienę, kuri yra Šakių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja.

Pamokų metu mokiniai aptarė savarankiškai perskaitytą Gendručio Morkūno knygą „Vasara su Katšuniu“, o bibliotekininkė pasidalino giliomis įžvalgomis, aiškinosi metaforinę kūrinio prasmę.

Inga sako, kad „knyga – tai informacijos, kūrybiškumo, fantazijos ir  įkvėpimo šaltinis. Tikiu, kad knygos – tai raktas į išorinio ir vidinio žmogaus pasaulio pažinimą. Jeigu galiu vaikams padėti atrasti ir suprasti  tas knygas, kurios juos įkvėps tikėti savo širdimi ir savo svajonėmis, būti geranoriškais ir kurti aplink save gražesnį pasaulį, jaučiuosi tiesiog laiminga.“ 😊

Penktokai aktyviai įsitraukė į diskusiją, o vaikų literatūros žinovė Inga pažadėjo sudaryti savo mėgstamų rekomenduojamų knygų sąrašą ir pristatyti kito nuotolinio užsiėmimo metu. Tad lauksime kito susitikimo!

Na o kaip Katšunį įsivaizdavo penkokė Meda, matote nuotraukoje. Ir kas gi nenorėtų tokio draugo, a? 😊