Mokomės bendradarbiaudami – bendros 5tokų veiklos su Raudondvario gimnazijos mokiniais

Mūsų gimnazijos 5c kl. mokiniai kartu su Raudondvario gimnazijos 5b kl. mokiniais nėrė į Baltijos jūros gelmes, o Gintaro pilyje susitiko su Egle, Žilvinu ir kitais Salomėjos Nėries poemos-pasakos „Eglė žalčių karalienė“ veikėjais.
 
Pirmojoje bendradarbiavimo pamokoje mokiniai susipažino, prisistatė, pasiskirstė darbus ir kibo į naują projektą – komikso kūrimą pagal poemą-pasaką. Kadangi ši veikla – tai integruotas lietuvių kalbos ir literatūros bei dailės projektas, kartu su auklėtoja, dailės mokytoja Skirmante Kaziūnaite mūsų gimnazijos penktokai aptarė komikso žanrą, kokia technika paveikslėlius piešti, kaip perteikti poemos-pasakos siužetą.
 
Baigiamojoje projekto pamokoje mokiniai vėl susitiko, pažaidė darkart „Kahoot“ ir reflektavo – veikla buvo labai įdomi, naudinga, norisi kartoti, o kitais mokslo metais – susitikti gyvai!
 
Galiausiai abiejų mokyklų darbus sujungėme ir išleidome pirmąją komiksų knygelę – sukūrėme nuotraukų filmuką, kurį ir kviečiame pasižiūrėti:
 
Dėkoju Raudondvario gimnazijos mokytojai Vaidai Urniežienei už draugystę.
 
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Karolina Grockienė