Gimnazistų varžytuvės hakatone

Rugsėjo 17 ir 24 d. mūsų gimnazijoje lankėsi verslininkas, įmonės „Choco Group“ vadovas Vytautas Stankevičius. Jis III gimnazijos klasės mokiniams, besimokantiems ekonomikos, papasakojo apie savo verslo ypatumus, pristatė įmonės gaminamus produktus – MULATE prekės ženklo įvairių skonių šokoladus.

Verslininkas papasakojo, kaip rinkoje atsirado šokoladas „Charming“, savo forma primenantis muzikinę kompaktinę plokštelę su viršelyje besipuikuojančiais paslaptingais „atlikėjais“. Taip pat pristatė, kaip gimė idėja sukurti muzikos šokoladų kolekciją, kurioje yra keturių skonių šokoladai ir keturi skirtingi QR kodai, kurie šokolado gurmanui leidžia ne tik mėgautis išskirtiniu skoniu, bet ir gėrėtis muzikos vaizdu, panirti į žymiausių operų ir baletų – ,,Traviatos“, ,,Normos“, ,,Gulbių ežero“ ir ,,Spragtuko“ garsus.

Verslininkas mokiniams taip pat pristatė naujos formos šokoladą, panašų į ,,blynelius“, ir surengė hakatoną. Mokiniai susiskirstė į komandas ir pasinėrė į verslo atvejo sprendimą. Jie kūrė naujos formos šokolado pavadinimą, diskutavo apie galimą produkto pirkėją, siūlė šokolado pakuotę, galimus jo pardavimo ir pristatymo kanalus, skaičiavo šokolado kainą. Rugsėjo 24 d. savo įžvalgas pristatė įmonės „Choco Group“ pardavimų vadovei. Ji pasidžiaugė mokinių kūrybiškumu, įžvalgumu, gebėjimu generuoti idėjas, dirbti komandoje ir atrasti verslo sprendimus. Mokiniams tai buvo puiki galimybė praplėsti savo akiratį, pabendrauti su verslininku, pasidalinti savo mintimis bei idėjomis.

Įmonės „Choco Group“ vadovas Vytautas Stankevičius mokė, kad verslo sėkmė priklauso nuo problemos identifikavimo, kad verslas gali būti paprastas, kad galimybės visada yra šalia.

2021 m. rugsėjo 29 d.

Parengė ekonomikos mokytoja Daiva Makutėnienė