Moksleivi, susipažink su teise!

Europos Studentų Teisininkų Asociacijos (ELSA) nacionalinė grupė ELSA Lietuva kviečia į vieną didžiausių savo renginių – Moksleivių teisinio švietimo programą (MTŠP), organizuojamą jau nuo 2000 metų.
Moksleivių teisinio švietimo programa – tai unikali galimybė susipažinti su Lietuvos teisės sistemos šakomis, papildyti savo teisines žinias ir įgyti praktinių įgūdžių.
Renginiu siekiama sudaryti galimybę moksleiviams pažinti teisių ir interesų gynybos būdus ir priemones bei leisti tai išbandyti praktikoje. Programos metu bus akcentuojamos teisinės sistemos subtilybės, pačių dalyvių, kaip piliečių, teisės ir pareigos.
MTŠP vyksta trimis turais, kuriuos sudaro: paskaitų ciklas, testas ir teisminio proceso inscenizacija.
Šiais, kaip ir praėjusiais metais, moksleiviai turės galimybę prie paskaitų prisijungti nuotoliniu būdu. Atsižvelgiant į tuo metu galiojančius reikalavimus ir turintys galiojančius galimybių pasus, moksleiviai kviečiami atvykti į paskaitas gyvai Vilniuje bei Kaune. Be to, dalyviai, išklausę teorinių paskaitų ciklą ir laikę testą, gaus dalyvavimo sertifikatus ir bus kviečiami išbandyti jėgas teisminės inscenizacijos konkurse, o geriausieji galės džiaugtis įvairiais prizais
Programoje gali dalyvauti tik Lietuvos bendrojo ir profesinio lavinimo mokyklų 9-12 klasių moksleiviai.
Suskubkite, nes registracija atvira iki rugsėjo 17 d.!
Registracija: bit.ly/mtsp-2021
Daugiau informacijos: https://fb.me/e/4uLZOM6ws
Sekite Moksleivių teisinio švietimo programos Facebook puslapį: shorturl.at/foK05