Future Heroes programa suteikia galimybę net tik paauglėms mergaitėms NEMOKAMAI mokytis lyderystės ir verslumo iš įkvepiančių įvairių sričių profesionalų iš Lietuvos ir užsienio

Kviečiame 13 – 17 metų moksleives tapti projekto, kurį inicijuoja Britų Taryba, The ella fund ir WoW University dalyvėmis. Future Heroes programa suteikia galimybę net tik paauglėms mergaitėms NEMOKAMAI mokytis lyderystės ir verslumo iš įkvepiančių įvairių sričių profesionalų iš Lietuvos ir užsienio (http://futureheroes.lt), bet ir pradėti kurti savo startuolį!

Estijoje pradėtas ir jau kelis metus sėkmingai vykstantis, pasaulinio įvertinimo sulaukęs projektas 2018 m. buvo išrinktas viena iš TOP 3 verslumą skatinančių iniciatyvų Europoje, 2020-aisiais tapo nugalėtoju Pasaulio viršūnių apdovanojimuose, tais pačiais metais pateko tarp 16 didžiausią poveikį turinčių, inovatyviausių projektų jaunimui Europoje (https://futureheroes.ee).

Programa vyks keturis mėnesius nuo sausio 15 d. iki gegužės vidurio ir apims ne tik 7 įgūdžių ugdymo užsiėmimus nuo idėjų formavimo iki finansinio raštingumo, bei projektų pristatymų potencialiems investuotojams, bet ir verslo idėjos plėtojimą komandose padedant mentoriams. Programa yra sudaryta taip, kad dalyvės susipažintų su savo galimybėmis, atrastų stipriąsias puses, drąsiai dalintųsi naujomis idėjomis bei inicijuotų.

Projekto programa prasidės sausio viduryje ir tęsis iki gegužės vidurio, užsiėmimai vyks anglų kalba, kas antrą šeštadienį, nuotoliniu būdu. Visos norinčios dalyvauti programoje dalyvės turi iki sausio 3 d. užpildyti registracijos anketą, kurią galima rasti Future Heroes Lithuania internetiniame puslapyje: http://futureheroes.lt
Iš visų prisiregistravusių bus atrinktos 50 dalyvių.

Esant klausimams maloniai kviečiu kreiptis į projekto koordinatorę Reyah Kilaitė 8 646 08276 reyah@wowuniversity.org