Mokiniai kūrybiškai pažvelgė, kur keliauja mokesčiai

Lapkričio 15 d. – gruodžio 10 d. vyko Valstybinės mokesčių inspekcijos organizuotas kūrybinis konkursas 5-8 klasių mokiniams ,,Kur keliauja mokesčiai?“ Jo tikslas – didinti jaunimo – būsimų mokesčių mokėtojų – sąmoningumą ir savarankišką domėjimąsi mokesčių sistema. Konkursą organizavo penkių apskričių valstybinės mokesčių inspekcijos – Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Kauno. Organizatoriai kvietė, pasitelkiant meninės raiškos priemones – fotografijas, piešinius ir vaizdo klipus, pažvelgti, kam naudojami surinkti mokesčiai, kur jie nukeliauja ir kuo jie naudingi mūsų valstybei bei kiekvienam iš mūsų.

Kauno valstybinė mokesčių inspekcija sulaukė 47 darbų. Net 16 iš jų – VDU Ugnės Karvelis gimnazijos mokinių darbai. Konkursui pateiktus darbus komisija vertino pagal darbo atitikimą temai, kūrybišką temos interpretavimą darbe, originalumą, techninę darbo kokybę. Paaiškėjo, kad konkurso nugalėtojais pripažinti mūsų gimnazijos mokinių piešiniai.

Gruodžio 20 d. gimnazijoje apsilankė Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos atstojai ir įteikė diplomus bei asmenines dovanėles konkurso nugalėtojoms – Laurai Kundrotaitei už darbą „Tvarkomi keliai, miestai“, Ugnei Janušonytei už darbą „Gyvenimas be mokesčių“ ir
Ugnei Sadeckaitei už darbą „Mokesčiai keliauja pas žmones, kurie gelbėja gyvybes“. Taip pat buvo pagerbtos ir dailės mokytojos Skirmantė Kaziūnaitė ir Agnė Nekvedavičienė bei ekonomikos ir verslumo mokytoja Daiva Makutėnienė.

Dėkojame visiems gimnazijos mokiniams, dalyvavusiems konkurse ,,Kur keliauja mokesčiai?“.

Parengė Daiva Makutėnienė, Skirmantė Kaziūnaitė ir Agnė Nekvedavičienė

2021-12-21