8 kl. mokosi apie Agathą Christie

Kovo pradžioje 8 klasės mokiniai per anglų kalbos pamokas susipažino su rašytoja Agatha Christie, jos biografija ir parašytomis knygomis. Gimnazijoje vykdomas Erasmus+ projektas „Literacy for the future” („Raštingumas ateičiai”), kurio tikslas – skatinti mokinių raštingumą, todėl tokios pamokos ypač svarbios plečiant mokinių žinias apie užsienio autorius, naudingos jų raštingumui ir netgi skatina daugiau skaityti!
Agatha Christie, detektyvų rašytoja, trumpų apsakymų kūrėja ir dramaturgė iš Anglijos, yra įtraukta į Gineso rekordų knygą, kaip perkamiausia visų laikų autorė. Jau dabar yra parduota apie du milijardus jos knygų kopijų, o jų vertimų skaičius perkopia 100 kalbų. Pamokų metu buvo ugdomi mokinių kalbinės kompetencijas, kūrybiškumas, pažinimas, kultūrinis suvokimas ir kt. Mokiniams Agatha Christie buvo pristatyta kaip kūrėja, kuri nebijojo eksperimentuoti, laužė standartus ir pasiekė šlovės. Pamokos metu mokiniai buvo supažindinti su rašytojos biografija, dalyvavo gyvoje diskusijoje. Patys grupėse kūrė pristatymus anglų kalba apie jos kūrybą ( t.y. grupelėse išsirinkę vieną knygą pristatė ją klasėje anglų kalba), dalyvavo viktorinoje “Kahoot” platformoje ir turėjo galimybę keliauti į filmo premjerą kino teatruose “ Mirtis ant Nilo”.
Anglų kalbos mokytojos Benita Keturkienė ir Alina Živatkauskienė