Atvira lietuvių kalbos ir tikybos pamoka „Žmogaus paklydimai ir sugrįžimai”

2022 metų kovo 31 d. Vytauto Didžiojo Ugnės Karvelis gimnazijoje vyko atvira lietuvių kalbos ir tikybos pamoka „Žmogaus paklydimai ir sugrįžimai”. Pamoką Iga klasėje vedė mokytojos ekspertės Rasa Raižienė ir Renata Markevičienė. Mokiniai pamokai ruošėsi: per lietuvių kalbos pamokas išanalizavo O. Vaildo kūrinį „Doriano Grėjaus paveikslas”, o per tikybos pamokas susipažino su Jokūbo Viliaus Tūro biografija ir žiūrėjo filmą „Sapnuoju, kad einu”. Pamokoje mokiniai pristatė „Doriano Grėjaus paveikslą” ir  režisieriaus Jokūbą Viliaus Tūro biografiją bei asmenybę, surašė žmogaus paklydimų ir nesugrįžimų ir žmogaus paklydimų ir  sugrįžimų priežastis.  Naudodamiesi Šventuoju Raštu, parinktais teiginiais bei savo įžvalgomis sukūrė gyvenimo prasmės receptus. Pamoką vaidikavo Rugilės Tamulytės nupieštas paveikslas „Žmogaus paklydimai ir sugrįžimai” ir pranoko mokytojų lūkesčius.

Medžiagą paruošė Renata Markevičienė