Geros savijautos programos diena 7b klasės mokiniams „Kaip patikti sau ir pasauliui”

Lapkričio 22 dieną vyko Geros savijautos programos diena 7b klasės mokiniams, tema „Kaip patikti sau ir pasauliui”. Mokiniai susipažino su visa emocinio intelekto ugdymo veiklos dienotvarke: susitarimo pagrindu susikūrė taisykles, rašėsi vardus ant lipnių lapelių, edukatorė supažindino su laukiančiais judriaisiais, kūrybiškais žaidimais. Vaikai gavo medines lenteles piešimui ir spalvinimui, atliko užduotis „Sakau tiesą ir meluoju”, taip pat pasitikėjimą išreiškiantį žaidimą, kuomet vienas kitam galėjo tapšnoti per nugarą. Septintokai piešė savo artimąją aplinką, kurdami saugumo erdvę. Vyko daug įvairių veiklų, vaidybinių žaidimų, savo emocijų pažinimui, komandinio darbo stiprinimui.