Gimnazijos mokiniai dalyvavo Respublikinėje parodoje „Gražiausi žodžiai draugui”

Š. m. lapkričio 29 – gruodžio 17 d. Panevėžio „Šviesos” ugdymo centro patalpose vyko Respublikinė paroda „Gražiausi žodžiai draugui”, skirta pagerbti ir pasveikinti savo draugus. Parodos tikslas- ugdyti mokinių taisyklingo, aiškaus, estetiško rašymo įgūdžius, suteikiant galimybes patirti teigiamų emocijų ir stiprinti pasitikėjimą savo jėgomis.

Sakome „Ačiū” mūsų gimnazijos 7a klasės mokinei Aistei Aleksandravičiūtei, 7d klasės mokinei Mirandai Buziūtei ir 8d klasės mokiniui Kasparui Povilaičiui už dalyvavimą. Mokiniams pasiruošti padėjo spec. pedagogė Irma Mikulėnienė, mokytojo padėjėjos Jolanta Krivickienė ir Vita Staugaitė.

Parodos dalyviai apdovanoti Panevėžio „Šviesos” ugdymo centro padėkos raštais. Darbai eksponuojami ir facebook paskyroje Panevėžio „Šviesos”ugdymo centras.