Gimnazijos moksleiviai dalyvavo Japonijos Hyogo universiteto organizuojamoje bendravimo ir bendradarbiavimo programoje Conversation Partners Program

2021 m. vasarą gimnazijos moksleiviai dalyvavo Japonijos Hyogo universiteto trečius metus organizuojamoje bendravimo ir bendradarbiavimo programoje Conversation Partners Program (CPP). Conversation Partners Program (CPP) sukurta dalintis kalbos ir kultūros žiniomis tarp dviejų partnerių: vieno iš Hyogo Universiteto Japonijoje, kito iš Lietuvos. Partneriai nusprendžia, kaip dažnai ir kada nori susitikti virtualiam pokalbiui, bei ko kartu mokytis. Svarbiausia yra tai, kad atsakomybe (buvimą mokytoju) būtų dalijamasi po lygiai.

Programoje dalyvavo gimnazijos 19 mokinių. Tai buvo puiki programa, mokanti ne tik komunikuoti, bet ir dalintis patirtimis bei planuoti laiką.