IgM klasės išvyka į spektaklį anglų kalba “Chrismas Carol”

VDU Ugnės Kalvėlis gimnazija dalyvauja Erasmus+ “Raštingumas ateičiai” (angl. Literacy for the Future) projekte, kurio tikslas skatinti mokinių susidomėjimą knygomis, teatru ir lavinti jų raštingumą.

Čarlzo Dikenso “Kalėdų giesmė” (angl. Christmas Carol) tikriausiai kiekvienam, žinančiam ir skaičiusiam šią istoriją, kelia šypsenas ir geras emocijas. Lapkričio 14d. IgM klasės mokiniai ir jų anglų kalbos mokytojos Eglė Foltmanaitė-Barauskienė ir Benita Keturkienė turėjo nuostabią galimybę pamatyti šią istoriją Girstučio teatro scenoje.

Paul Stebbings spektaklio adaptacija – viena naujausių ir šiuolaikiškiausių. Režisierius yra gavęs ne vieną apdovanojimą Europoje ir Azijoje už puikius gebėjimus suderinti muziką ir teatrą – būtent tai ir atsiskleidė scenoje – aktoriai ne tik vaidino, bet ir dainavo.

O kad toks puikus spektaklis mokiniams geriau įsimintų ir ilgiau išliktų atmintyje, jie su anglų kalbos mokytojomis kelias pamokas prieš išvyką jam atsakingai ruošėsi: skaitė ir žiūrėjo edukacinius filmukus apie istorijos autorių Č. Dikensą, domėjosi “Kalėdų giesmės” istorija ir diskutavo apie Kalėdas, lygino anų ir šių laikų suvokimą bei žmonių požiūrį į Kalėdas. Po spektaklio sekančią pamoką mokiniai parašys spektaklio recenziją.

 

Laimingos, laimingos Kalėdos, kurios gali sugrąžinti mums vaikystės dienų iliuzijas, priminti seniui jaunystės džiaugsmus ir perkelti jūreivį arba keliauninką iš už daugelio tūkstančių mylių atgal, prie gimtojo židinio, į jaukiuosius namus!

Čarlzas Dikensas, 1836 m.

 

Norisi stabtelėti ir bent trumpą akimirką pabūti kartu, pasidžiaugti prasmingais darbais ir pasiekimais. 

Kviečiame Jus siūlyti savo kandidatus "GERUMO SPARNAI 2022" nominacijai. Kandidatus siūlyti galite pildydami formą: https://forms.office.com/r/g46ftu7PNW

Šių metų šventė vyks 2022 metų gruodžio 20 dieną  18.00 val. VDU ŽŪA iškilmių salėje.