Integruota etnokultūros – tikybos pamoką „Simbolių prasmės didžiųjų metinių švenčių kontekste”

Artėjant didžiosioms pavasario šventėms neįmanoma nepastebėti, kad mūsų kasdienė buitis praturtėja įvairiausia šventine simbolika, kuri turi gilias teologines ir etnokultūrines reikšmes bei yra svarbi mūsų tautos identiteto dalis. Atsižvelgdami į tai, kad dažnai simbolius naudojame nesuvokdami jų reikšmės, kartu su mokytoja Renata Markevičiene sukūrėme integruotą etnokultūros – tikybos pamoką „Simbolių prasmės didžiųjų metinių švenčių kontekste”. Pamokos metu IgA klasės mokiniai susipažino su teologinėmis ir etnokultūrinėmis Verbų sekmadienio bei verbos reikšmėmis, simbolio svarba liaudies kultūroje. Pamoką užbaigėme Kahoot protmūšiu ir geriausiomis emocijomis.

Pamokos akimirkas galite pamatyti nuotraukose.

Istorijos mokytojas Tomas Mikutis