Kauno r. mokinių pasiekimus įvertino stipendijomis

Antradienį Raudondvario dvaro Baltojoje menėje buvo pagerbti aktyvia visuomenine veikla ir puikiais mokslo pasiekimais pasižymėję Kauno rajono moksleiviai, kuriems kalėdines stipendijas įteikė jau tryliktus metus veikiantis Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas. Į šventę atvyko Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, fondo savanoriai, moksleivių mokytojai, tėvai. Kalėdines giesmes traukė Renatos Mišeikienės vadovaujamas berniukų choras „Varpelis“.
Šiemet fondo stipendijos paskirtos 16-ai mokinių iš 11-kos gimnazijų. Norime pasidžiaugti, kad VDU Ugnės Karvelis gimnazijos IIgd klasės mokinys Simas Tiškevičius – vienas iš šešiolikos bandar slot Kauno rajono mokinių nominantų. Mokinys apdovanotas už rajoninių ir respublikinių olimpiadų prizines vietas, bei dalyvavimą Europos geografijos olimpiadoje ir tarptautinėje žemės mokslų olimpiadoje.