Kviečiame skirti 1,2 proc. GPM

2022 m. už 2021 m. buvo gauta 5361 € paramos lėšų. Dėkojame visiems prisidėjusiems. Lėšos naudojamos mokinių ir mokytojų skatinimui. Kiekvienais metais apdovanojamos klasės ir mokiniai padarę didžiausią pažangą, aktyviausiai dalyvavę socialinėje veikloje, laimėję olimpiadose ir konkursuose.

2021 m. gimnazijos bendruomenės sutarimu išskirtos dvi pagrindinės lėšų panaudojimo kryptys – moksleivių ir mokytojų skatinimas bei gimnazijos laisvalaikio erdvių įrengimas. Šios finansavimo kryptys, kaip pagrindinės, išlieka ir toliau.

Skirti 1,2 proc. paramą internetu užtruksite vos minutę. Tereikia atlikti šiuos paprastus žingsnius:

1.  Spustelėję ČIA, prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS);
  2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu spustelkite „Deklaravimas“, tada vertikaliajame meniu kairėje – „Pildyti formą“;
  3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“;
  4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale (spustelėję šalia formos pavadinimo esančią gaublio ikonėlę);
  5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis ir šiuos laukelius, spustelkite „Pateikti“:
  • 5 Mokestinis laikotarpis – 2022
  • 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
  • E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
  • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191090460
  • E3 Mokesčio dalies paskirtis – VšĮ Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija
  • E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2
  • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2025 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus)

Paramą skirti galite iki 2023-05-01.