Švietimo pažangos asamblėjoje pristatėme GIS technologijų galimybes gimnazijoje

Gegužės 31 dieną Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje vyko Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuota ir Tarptautinei vaikų dienai skirta Švietimo pažangos asamblėja, kurioje dalyvavo gimnazijos geografijos mokytoja Aistė Vilimė ir Iga klasės mokinė Simona Žukauskaitė. Gimnazijos atstovės renginio dalyviams pristatytė, kokiomis GIS technologijų teikiamomis galimybėmis nuo 2018 metų naudojasi jau beveik 700 narių skaičiuojanti gimnazijos GIS‘ininkų bendruomenė, pasidalino gerosiomis patirtimis ir inovacijomis, pasidžiaugė puikiais pasiekimais skaitmeninio žemėlapio konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“, atkreipė dėmesį į tai, kad GIS technologijos ne tik paįvairina ugdomąsias veiklas, bet ir prisideda prie mokyklos bendradarbiavimo kultūros augimo. Renginyje dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš 27 Lietuvos mokyklų.

Nuotraukos: Jonas Petronis