Tarptautinio Erasmus+ projekto „Discover the Real Life” partnerių susitikimas Lenkijoje

Tarptautinio Erasmus+ projekto „Discover the Real Life” partnerių susitikimas vyko balandžio 3-9 dienomis Lenkijoje. Čia susitiko moksleiviai ir mokytojai iš VDU Ugnės Karvelis gimnazijos, Lenkijos, Turkijos, Latvijos ir Rumunijos.

Tai savaitė pilna edukacinių, pažintinių veiklų, mokymosi vieni iš kitų ir bendravimo. Kartu mokiniai mokė vieni kitus savo šokių, dainų, ieškojo miške orientacinio žaidimo punktų, susipažino su Kašubų ansambliu, instrumentais, kepė ant laužo dešreles ir „marsmallows”, ieškojo įvairių laisvalaikio leidimo būdų, kurie padėtų atsikratyti priklausomybės nuo telefonų ir kompiuterių.

Vėliau ramiai vaikštinėjome po senojo Gdansko senamiestį ir klausėmės gidės pasakojimo, apsilankėme karo muziejuje, meno centre spalvinome maišelius Kašubų raštais, išbandėme lino raižinių techniką, piešiame Lemborko miesto simbolį – žuvį, klausėmės viduramžių muzikos,

Bet labiausiai įsiminė laikas praleistas vakarais su mūsų naujaisiais draugais ir jų šeimomis Lemborke. Įspūdžiai dar ilgai neišblės.