Technologijų pamokos su maisto technologu Karoliu Vaitkumi

Maisto technologas Karolis Vaitkus IIgc klasės mokiniams pristatė maisto technologo profesiją, pasidalino savo darbo patirtimi, papasakojo apie  žaliavų svarbą maisto produktų kokybei. Maisto technologas paskatino mokinius teorines žinias pritaikyti praktinėse mitybos pamokose ir patiems išbandyti padažų gaminimo technologiją. Mokiniai noriai įsitraukė į  padažų receptų kūrimo procesą, išbandė maisto pramonėje naudojamą įrangą, įgyvendindami padažų gaminimo technologinius procesus taikė chemijos, biologijos, matematikos žinias.

Mokinių atsiliepimai:

• Šiandien turėjau labai nuostabią patirtį technologijų pamokose. Buvo atvažiavęs  maisto technologas ir pravedė integruotas maisto gaminimo pamokas. Gaminome majonezą ir pomidorų padažą. Pasisėmiau naujos patirties, išmokau naujų dalykų bei puikiai praleidau laiką. Tikrai buvo naudinga ir norėtųsi daugiau tokių pamokų 🙂  (Paulina T.)
  • Dėkui už gerą pamoką. Labai patiko, daug ko išmokau. Norėčiau dar kartą (Girmantė Ž.)

Technologijų mokytoja Lineta Česnauskienė