Tradicinė mokslo metų pabaigos Ąžuolo šventė

Tradicinėje mokslo metų pabaigos Ąžuolo šventėje gimnazijos parke susitiko 5-8, I-III gimnazijos klasių mokiniai, jų klasių vadovai ir mokytojai. Šurmulyje dalinantis artėjančios vasaros atostogų planais skambėjo daug padėkos žodžių. Už suburtus klasių kolektyvus dėkojome visoms KLASIŲ VADOVĖMS. Pasidžiaugėme penketuku pačių stropiausių mokinių, kurie mokslo metus baigė vien dešimtukais:

1. Rasa Jasaitytė, 5c klasė
  2. Matas Rumpis, 5d klasė
  3. Aušrinė Jočiūnaitė, 6a klasė
  4. Aigustė Agota Mekionytė, 7a klasė
  5. Taura Sabaliauskaitė, Iga klasė

Vadovaudamiesi Skatinimo tvarkos aprašu susumavome ir apdovanojome didžiausią pokytį palyginus pirmą ir antrą pusmetį pasiekusias klases:

5-6 klasių grupėje       6d

7-8 klasių grupėje       7f

I-IIg klasių grupėje     Igm

Antrąjį mokslo metų pusmetį visi mokiniai atliko ilgalaikius projektus. Baigiantis mokslo metams drąsiausieji savo darbus eksponavo pirmame aukšte. Šventės metu apdovanoti ilgalaikių projektinių darbų autoriai:

Gimnazijos tarybos nominacija už ilgalaikį projektą „Mano pažintis su mišku per 5 pojūčius (kvapą, klausą, skonį, lytėjimą, regą)“ skirta Gustei Kilkutei, Aistei Rudaitytei, Miglei Treikauskaitei ir Mėtai Vitkutei.

Mokinių savivaldos nominacija skirta už ilgalaikį projektą „Tvari tekstilė“ Augustei Gargasaitei, Gretai Kariniauskaitei, Martai Kukauskaitei, Meidai Marcinkevičiūtei ir Austėjai Navickaitei.

Direktoriaus vardo nominacija skirta už ilgalaikį projektą „Spalvų istorija ir jų sintetinimas“ Deimantei Balčiūtei.

Šventės metu atkreipėme dėmesį ir į socialines pilietines veiklas.  Buvo apdovanotos DAUGIAUSIAI SOCIALINĖS VEIKLOS VALANDŲ SURINKUSIOS KLASĖS:

5-6 klasių grupėje              6b

7-8 klasių grupėje              7b

I-IIg klasių grupėje            IIga

Linkime saugios, saulėtos ir įsimintos vasaros visai gimnazijos bendruomenei.