Badmintono varžybos

Sausio 24 d. mokykloje vyko badmintono varžybos. Pradedančiųjų grupėje geriausiai sekėsi Evai Galicinaitei (5A), kuri finale po atkaklios kovos (22:20) nugalėjo Viltę Šerstakojevaitę (7A). Trečiąją vietą iškovojo Paulina Kuraitė (5A), lemiamoje kovoje nugalėjusi Gustę Simanavičiūtę (7A). Pažengusių merginų grupėje stipriausia buvo Justė Mankevičiūtė (IIIgC), antrą vietą iškovojo Gabija Garlaitė (IIgA), trečia buvo Luknė Paulikaitė (IIgB). Pažengusių vaikinų tarpe nugalėtoju tapo Jonas Liutika (IgV1), finale nugalėjęs Gustą Gudiškį (Ig). Trečiąją vietą, mažajame finale nugalėjęs Mindaugą Nakutį (6F), iškovojo Martynas Arminas (IIgC). Džiaugiamės puikiai pavykusiomis varžybomis ir linkime sportininkams sėkmės kitose varžybose.