WIFI tinklas gimnazijoje

Gimnazijoje veikia pasaulinis belaidžio ryšio tinklas EDUROAM

EDUROAM paslauga – ryšio paslauga, leidžianti skirtingoms institucijoms naudotis vieninga bevielio ryšio naudotojų autentifikavimo sistema.
Naudojantis EDUROAM paslauga, naudotojas, norėdamas prisijungti prie kitos institucijos bevielio tinklo, gali naudoti tą patį naudotojo vardą ir slaptažodį, kokį naudotų, būdamas savo institucijoje. Papildoma registracija nereikalinga.

Kaip prisijungti?

 1. Tikrinkite gimnazijos  el. pašto paskyrą kurioje rasite iš gimnazijos IT administratoriaus gautus prisijungimo duomenis.
 2. Jeigu nerandate užpildykite pagalbos formą  

    ir gimnazijos IT administratorius jums išsiūs (primins)  vartotojo vardo ir aktyvavimo kodo duomenis (saugokite šia informaciją, neatskleiskite jos kitiems asmenims)

 3. Prisijunkite prie tapatybės valdymo portalo https://epaslaugos.lm.lt/activate
 4. Įveskite gautus duomenis, susikurkite savo slaptažodį.  Slaptažodžiai turi atitikti šiuos reikalavimus:
  • Būti bent 8 simbolių ilgio
  • Turėti simbolių: didžiųjų ir mažųjų TIK lotynų kalbos raidžių (nuo Aa iki Zz), skaičių (nuo 0 iki 9), specialiųjų simbolių (pavyzdžiui !, $, #, % )
  • Šie reikalavimai galioja keičiant ar sukuriant naujus slaptažodžius
 5. Savo mobiliajame įrenginyje (telefone, kompiuteryje, planšetėje ar pan.) susiraskite bevielio ryšio tinklą LM
 6. Prisijungimui naudokite savo vardą pridėdami galūnę @lm.lt  pavyzdžiui: 123456@lm.lt ir sukurtą slaptažodį
 7. Detalią prisijungimo instrukciją „Windows”  ir „Android” operacinėms sistemoms rasite  EDUAROAM prisijungimo instrukcija
 8. Norėdami keisti savo prisijungimo duomenis junkitės prie tapatybės valdymo portalo https://epaslaugos.lm.lt/#/login
 9. Atminkite, kad su savo susikurtu vartotoju ir slaptažodžiu bevieliu tinklu galite naudotis daugiau kaip 280 vietų įrengtuose prieigos taškuose Lietuvos švietimo įstaigose. Plačiau https://www.eduroam.lt/lt/zemelapis

 

Visais su belaidžio tinklo EDUAROAM naudojimu susijusiais klausimais rašykite sistemos administratoriui  it_admin@ukg.lt