Karjeros renginiai

VU atvirų durų savaitė „Studentas vienai dienai“ balandžio 22 d. – balandžio 26 d.

VU kviečia moksleivius į „Studentas vienai dienai“ savaitę, kurios metu patirsi, kaip vyksta studijos, susipažinsi su dominančiomis studijų programomis, priėmimo tvarka.

https://www.vu.lt/kviecia-vu/studentas-vienai-dienai

 

 

 

Išsamesnė informacija

https://www.smk.lt/lt/naujienos/kvieciame-i-smk-atviru-duru-diena-vilniuje,-kaune-ir-klaipedoje-/377

 

 

 


Viena smagi diena = pažintis su visu Vytauto Didžiojo universitetu!

Gegužės 10 d., penktadienį, 10 val. susitikime VDU Studijų festivalyje, kur galėsite susipažinti su universitetu, studijomis ir čia esančiomis galimybėmis bei ypatingai smagiai ir aktyviai praleisi laiką!

Viso festivalio metu moksleiviai galės pildyti specialias užduočių korteles, rinkti lipdukus ir vėliau juos iškeisti į norimus prizus: kuprines, pledus, medžiaginius maišelius, gertuves ir į kitą VDU atributiką.

Ir aišku, po aktyvaus susipažinimo su universitetu galėsite atsipalaiduoti gražioje aplinkoje, pasimėgauti skaniu maistu, geru oru ir VDU studentės grojama muzika.

Daugiau informacijos: https://www.vdu.lt/lt/vdu-studiju-festivalis-susipazink-su-universitetu-per-viena-diena/

Registracija: https://bit.ly/3xy9a03


 

2024 m. ABITURIENTŲ DĖMESIUI

Nuo 2024 m. taikomi vienodi minimalūs reikalavimai stojantiesiems į valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas aukštosiose mokyklose.

Visi stojantieji turės būti išlaikę tris valstybinius brandos egzaminus: lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos (netaikomas stojant į menų studijas) ir stojančiojo laisvai pasirinktą. Trijų valstybinių brandos egzaminų įvertinimų aritmetinis vidurkis turės būti ne mažesnis nei pagrindinis (36 balai) mokymosi pasiekimų lygis (Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymas).

Stojantiems į VDU, į valstybės nefinansuojamas vietas bus skiriami papildomi balai už:

Papildomi balai
Kriterijus Kriterijaus vertė
Vytauto Didžiojo universitete baigtą studijų dalyką liudijanti akademinė pažyma (VDU moksleivių universitetas). 1 balas
Baigusiems VDU Užsienio kalbų instituto kalbų kursus ir pateikusiems kursų baigimo pažymėjimą. 0,5 balas
Asmenims, turintiems ne mažesnę nei vienerių metų darbo patirtį srityje, susijusioje su ketinama studijuoti studijų programa. Turi būti pateikta „Sodros“ pažyma, individualios veiklos pažyma ar verslo liudijimas. 0,5 balas
VDU Vasaros mokyklos, projekto „Moksleivi, pabūk studentu“, Sumanaus moksleivio akademijos, parengiamųjų mokomųjų dalykų kursų „Parengiamieji kursai abiturientams“ baigimą patvirtinantis pažymėjimas. 0,5 balas
Už kituose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose ar olimpiadose užimtas prizines vietas, susijusiuose su pasirinkta studijų programa ir pateikus tai patvirtinančius diplomus, sertifikatus ar pažymėjimus. 0,5 balas
Už baigtus kitus reikšmingus VDU, nacionalinius ar tarptautinius kursus ar mokyklas, susijusiuose su pasirinkta studijų programa ir pateikus tai patvirtinančius dokumentus (sertifikatus, diplomus ar pažymėjimus). 0,5 balas
VDU mokyklų tinklo ar VDU įsteigtos klasės absolventams 1 balas
Kitų VDU partnerinių gimnazijų ir vidurinių mokyklų absolventams 0,5 balas

Visą informaciją apie VDU priėmimo taisykles rasite čia:

https://www.vdu.lt/wp-content/uploads/2024/01/VDU-priemimo-salygos-2024-m.-Patvirtintos-2023.12.13.pdf

Parodos „Ką pasėsi… 2023“ metu lankytojai bus laukiami ne tik Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) stende, kuriame susipažins su Akademijos mokslo atradimais ir turės galimybę pasikonsultuoti su mokslininkais. VDU Žemės ūkio akademija trečiąją parodos dieną – balandžio 1-ąją – atvers duris interesantams studijų klausimais – besidominčių studijomis lauks „VDU ŽŪA atvirų durų diena“, kurioje lankytojai turės galimybę sužinoti apie bakalauro, magistrantūros studijas bei kitas mokymosi galimybes, pažinti studijų aplinką ir VDU ŽŪA fakultetus.

Tai puiki galimybė iš pirmų lūpų išgirsti apie išskirtines studijų galimybes ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus – nuo priėmimo į studijas, konkursinio balo skaičiavimo iki parengiamųjų studijų, vardinių, skatinamųjų ar verslo įmonių stipendijų – ir išsklaidyti abejones dėl studijų pasirinkimo.

Balandžio 1 d. „VDU ŽŪA atvirų durų dienoje“ interesantai bus laukiami 10.00 val. ir 11.00 val.:

 • Agronomijos fakultete – VDU ŽŪA centrinių rūmų 303 kab.
 • Bioekonomikos plėtros fakultete – VDU ŽŪA III rūmų 428 kab.
 • Inžinerijos fakultete – II rūmų 304 kab.
 • Miškų ir ekologijos fakultete – VDU ŽŪA centrinių rūmų 428 kab.

Planuojami du srautai, į kuriuos reikėtų prisijungti 10.00 val. arba 11.00 val., kadangi susitikimo eigoje lokacija bus keičiama – interesantai bus supažindinti su skirtingomis fakultetų erdvėmis.

Jeigu vis dėlto renginyje „VDU ŽŪA atvirų durų diena“ dalyvauti nepavyks, primename, kad visais kylančiais klausimais apie studijas maloniai pakonsultuos:

Rasa Čingienė
rasa.cingiene@vdu.lt

+370 682 22874

Informacija apie VDU ŽŪA veiklas moksleiviams

Informacija apie VDU ŽŪA studijų programas


Didžiausia Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda KARJERA & STUDIJOS 2023  kovo 30-31 dienomis!


Dėmesio! Kviečiame tave į nemokamą studijų parodą „Go!Study“, į kurią surinkome geriausius universitetus iš 4 Europos šalių – Nyderlandų, Danijos, Švedijos ir Belgijos.

Šiame renginyje:

 • Galėsi geriau suprasti, kur stoti, jei vis dar dvejoji dėl studijų programos;
 • Turėsi galimybę susipažinti su užsienyje studijuojančiais studentais ir išgirsti jų (ne)sėkmės istorijas;
 • Sužinosi, kaip studijų programos atrodo realiam gyvenime, o ne reklaminiame buklete;
 • Pasitikrinsi, ar tavo vidurkių užtenka įstoti į užsienio universitetus.

❗ Renginys nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija, ją bei daugiau informacijos apie renginį rasi šiame puslapyje: https://kastu.lt/renginys


AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023

Data: 2023 sausio 19–19 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: 10.00-16.00

„Aukštųjų mokyklų mugė“ kviečia moksleivius atrasti sprendimą 2023 m. sausio 19 dieną Žalgirio arenoje!


Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia 11–12 kl. moksleivius studijas pradėti jau šiandien. VDU vyresnių klasių moksleiviams siūlo įvairių sričių studijų dalykus studijuoti kartu su universiteto studentais visą semestrą nemokamai. 2022-2023 m. m. pavasario paskaitų semestras prasidės  vasario 1 d. ir truks iki gegužės 23 d. (po paskaitų semestro vyks egzaminų sesija).

Registracija į studijų dalykus. Vietų skaičius ribotas, registracija bus sustabdyta užsipildžius visoms vietoms.


Sausio 27 dieną, penktadienį, nuo 10 val. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia 10-12 klasių moksleivius į pamokas universitete. Šio renginio tikslas – paskatinti moksleivius giliau domėtis mokslu, pažadinti norą atrasti sau artimą studijų sritį ir kuo prasmingiau kartu išpildyti dienos pamokų tvarkaraštį.

Kada? Sausio 27 diena (penktadienis), nuo 10 val.

Kur? Vytauto Didžiojo Universitetas, V. Putvinskio g. 23, Kaunas

Registracija Moksleiviai savarankiškai registruojasi į vienos dienos pamokas universitete užpildydami anketą. Vietų skaičius ribotas.


„IFtorina“ sugrįžta 2023 m. sausio 28 d.! Tuos, kuriems dar neteko dalyvauti, kviečiame įsitikinti, kad mokslas gali būti ne tik įdomu, bet ir smagu. Ką žada šių metų renginys? Kaip visuomet – iššūkių kupiną šeštadienio dieną, sprendžiant įvairias informatikos bei matematikos užduotis, azartą, varžantis protmūšio rungtyje, puikias emocijas išgirdus savo vardą nugalėtojų gretose.


 • Praktiniai užsiėmimai profesijoms pasimatuoti: pirmos pagalbos mokymai, savigyna ir apsaugos darbuotojo priemonės, floristinės kompozicijos gaminimas, jojimo pradmenys ant žirgo simuliatoriaus, rankų masažas, vieno nago dailė ir šukuosenų modeliavimas.
 • Susitikimai ir konsultacijos su dominančios profesijos mokytojais ir mokiniais;
 • Laukia sėkmės istorijos ir prizai.

Renginio vieta: Griunvaldo g. 22, Kaunas (prie prekybos centro „Akropolis”, vos 10 min. pėsčiomis nuo „Žalgirio” arenos).