EMP

Informacija dėl elektroninių pažymėjimų užsakymo

EMP išduodamas mokinio mokymosi Mokykloje laikotarpiui nuo vienerių iki ketverių metų:
5-ojoje klasėse –ketveriems mokslo metams
6-ojoje klasėse –trejiems mokslo metams
7-ojoje, 9-ojoje, 11-ojoje  klasėse –dvejiems mokslo metams
8-ojoje, 12-ojoje klasėse –vieneriems mokslo metams
EMP galioja iki atitinkamų mokslo metų pabaigos (rugpjūčio 31 d.).
Mokslo metų pradžioje visiems 5,9,10 klasių mokiniams, bei  atvykusiems mokiniams pažymėjimai gaminami naujai (papildomai užsakinėti nereikia)
Visi mokiniai kurie, neturi, prarado ar kitaip neteko savo elektroninio mokinio pažymėjimo, naujus pažymėjimus turi užsisakyti patys.
Pažymėjimo užsakymo ir gavimo tvarka:
1. Užpildykite mokinio registracijos anketą  Pažymėjimo užsakymo forma
2. Nurodytu el. pašto adresu, duomenis patikrinus administratoriui, gausite patvirtinimą ir visą kitą susijusią informaciją

3. Svarbu. Pažymėjimas bus išduotas tik apmokėjus už pažymėjimo gamybą: 6,00 EUR.  Mokėjimą prašome atlikti per šią nuorodą:    Apmokėti  už EMP (mokėjimo pastaboje, prašome nurodyti mokinio vardą, pavardę ir klasę)

4. Gimnazijos IT administratorius pagamins ir aktyvuos pažymėjimą visose mokyklos informacinėse sistemose.
5. Pažymėjimas išduodamas mokiniui arba mokinio tėvams gimnazijos raštinėje (207 kab.) arba per klasės auklėtoją (kuratorę)
Esant bet kokiems klausimams susijusiems su EMP užsakymu rašykite el. paštu emp@ukg.lt
————————————————————————————————————————————-

Informacija UKG mokiniams jų tėvams ir darbuotojams  apie elektroninius  pažymėjimus ir jų funkcijas gimnazijoje

Nuo 2016-11-07 dienos visi gimnazijos mokiniai ir darbuotojai privalo naudoti elektroninius moksleivio ir mokytojo (darbuotojų) pažymėjimus
Šie pažymėjimai atliks šias funkcijas:
  1. Patekimo į gimnazijos patalpas raktas. Nuo 2016m. Lapkričio mėn. aktyvuota gimnazijoje 2013 metais įdiegta praėjimo kontrolės sistema. Sistema užtikrina pašalinių asmenų patekimo į gimnazijos patalpas prevenciją, mokinių ir darbuotojų vėlavimo į pamokas ar darbą informacijos pateikimą gimnazijos administracijai.
  2. Vartotojo identifikavimo raktas spausdinimo – kopijavimo sistemoje. Nuo 2016m. Lapkričio mėn. gimnazijoje  įdiegta vieninga spausdinimo – kopijavimo sistema kuri leidžia mokiniams ir darbuotojams naudoti šias funkcijas:
  • Spalvotas kopijavimas
  • Spalvotas spausdinimas iš bet kurio gimnazijos kompiuterio
  • Nemokamas skenavimas į elektroninį paštą
  • Dokumentų persiuntimas el. paštu tiesiogiai į gimnazijos spausdinimo serverį (vėliau juos galima atsispausdinti bet kuriuo metu)
  • Paprastas savo spausdinimo paskyros ir kredito valdymas per interneto naršyklę
      3. Elektroninės piniginės funkcija. Visus pažymėjimus galima naudoti atsiskaitymui už valgyklos paslaugas      gimnazijoje. Plačiau: https://mokejimai.eurofondas.lt
    
  4. Kauno viešojo transporto elektroninio bilieto funkcija
EMP papildykite elektroniniais bilietais bet kuriame spaudos kioske arba prekybos vietose, pažymėtose viešojo transporto ženklu.

Viešojo transporto lengvatos moksleiviams
80 proc.– terminuotajam mėnesiniam ir aktyvuojamam bilietui;
50 proc.– vienkartiniams bilietams (perkamiems transporte ir elektroniniams)

Jeigu užsakėte naują pažymėjimą vietoje prarasto senojo, o pamestame buvo aktyvuotas terminuotas bilietas ar pinigų suma skirta vienkartinių bilietų žymėjimui. Turite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Turite susisiekti su UAB „Kauno autobusai“ klientų aptarnavimo skyriumi tel: 8-800-20000 arba el. paštu emp@kaunoautobusai.lt
      2. Pateikti prašymą perkelti terminuotą bilietą ar pinigų suma skirta vienkartinių bilietų žymėjimui, į naują pažymėjimą. Tam, jūs būsite paprašyti pateikti savo naujojo ir pamesto pažymėjimo duomenis (brūkšninio kodo numerius esančius kitoje pažymėjimo pusėje). Jei šios informacijos nežinote susiekite su mumis emp@ukg.lt