Integruotos Fizinio ugdymo pamokos su LSU mobiliąja sporto mokslo laboratorija

2024 03 27 gimnazijoje vyko netradiciniai užsiėmimai –  integruotos FU pamokos, kurias vedė socialiniai partneriai iš LSU: treneris Sigitas Kamandulis kartu su sporto mokslininkų komanda.

Užsiėmimo tikslas – išmatuoti su sveikata susijusį fizinį pajėgumą – matuojant ir įvertinant požymius, susijusius su sveikata, stiprinant mokinių aktyvumą, funkcinį pajėgumą ir gerinant gyvenimo kokybę.

Pravesti 8 užsiėmimai, 7-8 klasių mokiniams, kurių metu buvo kalbama apie fizinio pajėgumo testavimų pritaikymą lengvosios atletikos sportininkams. Mokiniai išklausė ne tik teorines žinias, tačiau atliko fizinio pajėgumo testus, naudojant LSU inovatyvią mobiliąją sporto mokslo laboratoriją, šiuolaikišką sporto mokslo įrangą.

Ugdytiniai turėjo galimybę ne tik išsitirti savo fizinį pajėgumą, tačiau pabendrauti su Lietuvos čempione, lengvaatlete Austra Skujyte, aptariant ir įsivertinant rezultatus.

Ateityje, tikimės tolimesnio tarpinstitucinio bendradarbiavimo, užtikrinant veiklų tęstinumą – suteikiant galimybę ugdytiniams pritaikyti bei toliau ugdyti įgūdžius, kompetencijas: lyderystę, komandinį darbą, bendravimo įgūdžius, organizacinius gebėjimus ir kt.