Moksleivių praktinė verslumo ugdymo patirtis – tarptautinėje parodoje „Ką pasėsi… 2022“

2022 m. kovo 31 – balandžio 2 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje vyko tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2022“. Tarp šimtų jos dalyvių galėjai sutikti ir gausų mūsų gimnazijos III klasės mokinių, besimokančių ekonomikos, būrį. Čia jaunosios bendrovės demonstravo, ką pagamino šiais mokslo metais, ir parodos lankytojams siūlė įsigyti jų gaminių. Jaunieji gimnazijos verslininkai prekiavo pačių pagamintomis lempomis, rankų darbo papuošalais, įvairių skonių medumi, arbatžolių ir džiovintų vaisių rinkiniais, džemperiais, kūno higienos priemonėmis. Mokinių neišgąsdino nei žvarbokas vėjas, nei pasiruošimo parodai darbai.

Parengė ekonomikos mokytoja D. Makutėnienė