Sveikiname konkurso „Lietuvos karžygiai” nugalėtojus

Baigėsi konkursas „Lietuvos karžygiai“, skirtas paminėti vieno ryškiausių kovotojų už Lietuvos laisvę Juozo Lukšos-Daumanto ir garsaus Lietuvos valstybės veikėjo, karo vado Jono Karolio Chodkevičiaus indėlį į Lietuvos valstybės raidą, jos nepriklausomumą bei besąlyginę ištikimybę Lietuvai.
5–12 klasių mokiniai buvo kviečiami domėtis Lietuvos istoriniais įvykiais ir asmenybėmis, sukurti šios tematikos komiksus, memus, filmukus ir plakatus.
Konkursas sulaukė 43 dalyvių iš įvairių šalies mokyklų.
Vertinimo komisija, atsižvelgdama į darbų originalumą, kūrybiškumą bei istoriškumą, konkurso nugalėtojais išrinko komiksą apie Juozą Lukšą-Daumantą sukūrusį Vilniaus lietuvių namų mokinį Titą Strazdauską (vadovė Agnė Juškaitė) bei stop motion technika filmuką apie Juozą Lukšą-Daumantą sukūrusius Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazijos mokinius Silverį Janušką ir Jokūbą Jukną (vadovas Tomas Mikutis).