Gegužės 24 d. Kauno rajono savivaldybės administracijos kultūros, švietimo ir sporto skyrius pakvietė Kauno rajono, Lietuvos ir tarptautinių olimpiadų bei konkursų nugalėtojus ir jų mokytojus į kasmetinę Kauno rajono mokinių mokomųjų dalykų olimpiadų nugalėtojų pagerbimo ir apdovanojimo šventę Kauno rajono meno mokykloje.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų gimnazijos mokiniais, rajone užėmusiais daugiausiai pirmųjų vietų mokomųjų dalykų olimpiadose. Net 19 mokinių buvo įteikti medaliai už puikius pasiekimus humanitarinių ir tiksliųjų mokslų, technologinio, socialinio bei gamtamokslinio ugdymo srityse.

IIIgc klasės mokinys Simas Tiškevičius apdovanotas už puikius 2022–2023 m. m. socialinių ir gamtos mokslų pasiekimus. Gimnazistas tapo nugalėtoju 5-ojoje Lietuvos mokinių finansų olimpiadoje, užėmė trečiąsias vietas 35-ojoje Lietuvos mokinių geografijos ir Lietuvos geomokslų olimpiadose. Simas – I vietos laimėtojas skaitmeninių žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“, 22-ojo nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso prizininkas, nacionalinio ADVENTUR geografijos žinių konkurso „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ bronzos medalio laimėtojas, respublikinio demokratijos žinių konkurso Lietuvos Respublikos Seime prizininkas ir 2022–2023 m. m. Kauno rajono mokinių chemijos, geografijos bei „Mano gaublys“ olimpiadų I vietų laimėtojas. Už šiuos pasiekimus gimnazistui įteikta Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo padėka ir vienkartinė skatinamoji stipendija.

Abiturientė Urtė Banaitytė tapo 2022–2023 m. m. Kauno rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos ir biologijos olimpiadų I vietų laimėtoja. Mokinė taip pat užėmė II vietą Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame etape.

5e klasės mokinys Marius Venslauskas tapo 2022–2023 m. m. Kauno rajono mokinių biologijos olimpiados laimėtoju ir užėmė III vietą STEAM Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje.

IIga klasės mokinė Rugilė Tamulytė tapo Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II vietos laimėtoja.

IIIgc klasės mokinys Justas Paršeliūnas – skaitmeninių žemėlapių konkurso „Mano žemėlapis Lietuvai“ I vietos nugalėtojas.

8d klasės mokinė Greta Bankauskaitė apdovanota už puikius lietuvių kalbos ir literatūros pasiekimus rajone.

8c klasės mokinys Ąžuolas Steputis apdovanotas už puikius matematikos pasiekimus rajone.

IIIgc klasės mokinė Deimantė Balčiūtė apdovanota už puikius technologinio ugdymo pasiekimus – tekstilės ir taikomojo meno kūrybinės veiklos grupėje.

Iga klasės mokinys Matas Janavičius, IIga klasės mokinė Taura Sabaliauskaitė ir IVga klasės mokinys Ignas Pyrantas apdovanoti už puikius chemijos pasiekimus rajone.

8c klasės mokinys Jokūbas Kelevičius apdovanotas už puikius istorijos ir anglų kalbos pasiekimus rajone.

Iga klasės mokinys Šarūnas Šolys apdovanotas už puikius istorijos pasiekimus rajone.

Iga klasės mokinys Liudvikas Džiautas apdovanotas už puikius geografijos pasiekimus rajone.

Mokinius olimpiadoms paruošė mokytojos Vaiva Talat-Kelpšienė, Lineta Česnauskienė, Loreta Šimkienė, Aistė Vilimė, Eglė Poderienė, Daiva Makutėnienė, Kristina Žukauskienė, Vitalija Arlauskienė, Loreta Banaitienė, Irena Gronskienė, Justina Kleinauskaitė, Jolanta Vaičiukynienė, Dalė Mikalauskienė, Loreta Znatavičienė ir Agnietė Dambrauskienė.

Dėkojame mūsų mokiniams ir mokytojams už Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazijos garsinimą bei galimybę augti ir auginti kitus!

Daugiau renginio akimirkų galite pamatyti čia: https://www.facebook.com/kaunorajonobendruomene/posts/pfbid02mSxAVNVb8mC4iJPt5ZFWRJbph9oZ4fukD6bdvebcQLhX9hCos4quG9e7g9VKqMPBl