Erasmus+ projekto “Raštingumas ateičiai” (Literacy for the Future) susitikimas Turkijoje, Sivas mieste. Veiklos viena kitą gena: Turkijos kultūros ir papročių pristatymas, šokių mokymasis, vizitas pas gubernatorių, kur buvo aptartos sąsajos su Lietuva, Vengrija, Italija, Lenkija, Sivaso miesto žymių vietų lankymas ir mokinių kurtų filmukų apie jas pristatymas, kiekvienos šalies knygų autorių, jų kūrinių nagrinėjimas ir analizavimas bei greitakalbių mokymasis, turkų kalbos pradžiamokslis, vaizdo įrašų apie nacionalinius pokštus pristatymas… Ypač didelį įspūdį paliko vizitas TV VIZYON58 studijoje, kur mokinių interviu buvo transliuota tiesioginėje televizijoje. Dalyvių sertifikatų įteikimo ceremonija ypač jautri ne tik lietuviams, bet ir visiems projekto dalyviams. Šiluma, globa, rūpestis svečioje šalyje paliks didelį pėdsaką dalyvių širdyse.