Gimnazijoje svečiavosi vokiečių kalbos asistentė iš VDU DAAD (Vokietijos akademinių mainų tarnyba) Anita Obenaus

Balandžio 14 d.  gimnazijoje svečiavosi vokiečių kalbos asistentė iš VDU DAAD (Vokietijos akademinių mainų tarnyba) Anita Obenaus. Ji vedė vokiečių kalbos pamokas I-IIg ir III-IV g klasių mokiniams, savo gimtąja vokiečių kalba bendravo su mokiniais, pasakojo savo gyvenimo istoriją, apie patirtį, kurią įgijo savanorystės Peru metu,  klausinėjo mokinius apie jų pomėgius, vardų kilmę, atostogų planus.

Mokiniai aktyviai dalyvavo pamokoje, džiaugėsi supratę, ką Anita kalbėjo vokiškai, nustebo, kad Anita moka puikiai kalbėti ne tik lietuviškai, bet kalba dar 6 užsienio kalbomis.

Dėkojame Anitai už įdomias pamokas ir gerą nuotaiką.

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo mokiniais, kurie išdrįso kalbėti vokiškai, užduoti klausimų pašnekovei ir buvo aktyvūs klausytojai.

Vokiečių kalbos mokytoja Kristina Andriukevičienė