Gimnazijos atstovai dalyvavo Lietuvos iniciatyvių mokyklų klubo konferencijoje „Vertinimas“

Lapkričio 9-10 dienomis VDU Ugnės Karvelis gimnazijos direktorius R. Kučiauskas, pavaduotoja ugdymui Jūratė Pinkuvienė, keletas mokytojų dalyvavo LIMK konferencijoje, kuri vyko Vilniuje. Pirmąją konferencijos dieną dalyviai klausėsi pranešimų, kaip keisis vertinimas diegiant Bendrąsias programas? Kaip keisis mokykla? Pranešimus skaitė dr. A.Ranonytė (NŠA direktorės pavaduotoja bei dr. G. Notrimaitė-Muzikevičienė (NŠA.Pasiekimų užduočių skyriaus vedėja). Po pranešimų konferencijos dalyviai dirbo grupėse, kėlė klausimus, susijusius su vertinimu, pažanga bei rezultatais. Taip pat pirmąją dieną buvo sudarytos sąlygos apsilankyti Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje, Pilaitės gimnazijoje, Jono Basanavičiaus progimnazijoje. Antrąją dieną aplankyta NŠA. Čia dalyviai buvo supažindinti su ekspozicija, kurioje verslo įmonės pristatė inovatyvias informacines technologijas ir išmaniuosius sprendimus ugdymui. Dauguma galėjo išbandyti, kaip valdyti kompiuterio ekrane programas akimis. Buvo kalbama, kaip ir kiek esame pasiruošę įtraukiajam mokymui(si). Po visų veiklų konferencijos dalyvių laukė pažintis su MO muziejumi. Tai unikali vieta, pasakojanti istorijas apie mus bei laikmečius.