Gimnazijos bendruomenės išvyka į knygų mugę

Vasario 23 d. I, II, III g. klasių mokiniai vyko į kasmetinę Vilniaus knygų mugę. Šiais metais mugė skirta Vilniaus 700 metinėms paminėti  ir paremti Ukrainą, todėl vaikai galėjo susipažinti su šios šalies rašytojais ir jų kūryba. Taip pat mokiniai klausėsi paskaitų, pokalbių, diskusijų ir kitų pristatymų įvairiomis temomis. Žinoma, mokiniai įsigijo ir daug knygų – nuo senosios klasiko, iki naujausių istorijų. Muzikos salėje vaikai galėjo klausytis klasikos, populiariosios muzikos ir įvairių kitų muzikos žanrų ir susitikti ir nusifotografuoti su įžymiausiais Lietuvos atlikėjais.

Kaip ir kiekvienais metais mugėje buvo paskelbto akcijos „Metų knygos rinkimai“ paauglių kategorijos nominantai: Ilonos Ežerinytės „Dabar Marselis“, Viktoro Žilinsko „Priklausomas. Be galimybės mesti“ ir Justino Žilinsko ir Ūlos Šveikauskaitės „Bėgliai. Jūrų kelias į Ameriką“. Prieš rinkimus mūsų mokykloje bus rengiami šių knygų pristatymai ir mokiniai bus raginami knygas skaityti ir dalyvauti rinkimuose prabalsuojant už labiausiai patikusią knygą.

Taip pat kai kurių mūsų bendruomenės narių neaplenkė žurnalistų kameros – mokytojus ir mokinius galima pamatyti televizijos reportažuose, žiniasklaidos puslapių straipsniuose.

Po išvykos mokiniai dalinosi įspūdžiais, nusipirktomis knygomis, gyrėsi nuotraukomis su žvaigždėmis – vaikai džiaugėsi galimybe pravedinti galvas šioje išvykoje. Nuoširdžiai dėkojame mokyklos administracijai už suteiktą  galimybę dalyvauti Vilniaus knygų mugėje.

Deimantė Balčiūtė, IIIg

Išvyka dalinai finansuota projekto Kokybės krepšelis lėšomis