Gimnazijos mokinės dalyvavo konferencijoje „Mokinys – mokiniui“

2023 m. kovo 2d. VDU UKG gimnazijos mokinės Elena Kupstaitė 7f, Rugilė Railaitė 7f, Jorūnė Miliauskaitė 6c, Milda Lukauskaitė 6c, Gabrielė Ragauskaitė 6c, Rosita Patlabaitė 6c, Simona Remeikaitė, IIIgc, Ūla Bačiauskaitė IIIgc, Augustė KatkauskaitėIIIgb, dalyvavo konferencijoje „Mokinys – mokiniui“ ir skaitė savo parengtus pranešimus.

Konferencijos organizatorius – Kauno r. Domeikavos gimnazija, Kauno rajono pedagoginė psichologinė tarnyba.

Konferencijos misija ir tikslai – formuoti jauno žmogaus nuostatas ir vertybes, stiprinančias asmens pasiryžimą sveikai, atsakingai gyventi. Skatinti mokinių kūrybiškumą bei saviraišką vykdant prevencinę veiklą. Atkreipti dėmesį į mokinių sveiką, atsakingą gyvenseną, paremtą savo žiniomis, stebėjimais, analize; Dalintis savo patirtimi ir įžvalgomis su bendraamžiais.

Konferencijos dalyviai buvo apdovanoti Kauno r. Domeikavos gimnazijos padėkos raštais ir partnerių dovanomis už išsamius ir aktualius pranešimus.

Mokinėms pasiruošti padėjo:

Socialinė pedagogė Eglė Jakštienė