Gimnazijos mokytojos ir mokiniai dalyvavo Tarptautinėje konferencijoje „Kūrinių ir kūrėjų magija”

2023 m. gegužės 5 d. VDU UKG lietuvių kalbos mokytojos ir I-IV klasių mokiniai dalyvavo Tarptautinėje konferencijoje „Kūrinių ir kūrėjų magija”, skirtoje Spaudos atgavimo ir knygos dienai paminėti. Konferencijos tikslas buvo atskleisti grožinių kūrinių vertę, naudą ir dalytis įvairiais kūrybiniais darbais, išryškinančiais knygos vietą ir reikšmę žmogaus gyvenime, ugdyti kalbinę ir bendrąsias kompetencijas, pristatant mokslininkų, mokinių, mokytojų, visuomenininkų darbus. Pranešimai buvo labai įvairūs ir skirtingi, klausytojus sužavėjo meniškumu, aktualumu, akcentuojama atskirties tema, taip reikalinga šiandien tolerancija ir pagarba šalia esančiam. Už galimybę formuoti kalbų ir kultūrų įvairovę, pateikti savo įžvalgas apie kūrinių magiją dėkojame Marijampolės Sūduvos gimnazijos lietuvių ir anglų kalbos mokytojoms, organizavusioms konferenciją.