Ig kl. moksleiviai lankėsi didžiausioje Europoje gyvybės mokslų konferencijoje „The COINS 2024”

Igm ir Igv2  klasių moksleivių grupei ši savaitė prasidėjo išvyka į Vilnių, į didžiausią Europoje vien tik studentų organizuojamą gyvybės mokslų konferenciją„The COINS 2024”

Gamtos dienos metu moksleiviams skirtoje programoje susipažino su biologijos subtilybėmis per edukacijas, diskusijas ir praktinius užsiėmimus Vilniaus universitete ir Botanikos sode: „Kaip pasigaminti klonų“, „Japoniškas sodas“, „Ekodžiunglės“, „Paslaptingas vabzdžių pasaulis”.

Taip pat vyko studentų diskusija apie studijas, tad mokiniai, besidomintys studijomis Vilniaus Universiteto Gyvybės mokslų centre turėjo progą susipažinti su mokslininkų darbu ir pagalvoti, ar norėtų kurti savo ateitį šioje srityje.

Biologijos mokytoja Loreta Banaitienė