Igv1 klasės mokinių pažintis su profesijų pasauliu

Birželio 1 d. Igv1 klasės mokiniams buvo organizuota išvyka, skatinanti pažinti profesijų pasaulį. Mokiniai lydimi kuratorės Auksės Dabulskienės lankėsi įmonėje RS-linija. Direktorius pristatė organizacijos veiklos kryptis, mokinius supažindino su įmonės specifika, darbuotojų profesijų įvairove, aprodė įmonės patalpas. Mokiniai buvo kviečiami diskutuoti tokiais klausimais: koks jūsų tikslas? Kas labiausiai patinka mokykloje? Kas jus motyvuoja siekti rezultatų? Kaip padedate tėvams? Drąsiausieji atsakę į diskusijos klausimus buvo apdovanoti prizais. Visi mokiniai grįžo kupini gerų emocijų ir su dovanomis. Dėkojame įmonės direktoriui Renaldui Stasiui už puikų tėvų ir mokyklos bendradarbiavimo pavyzdį.

Ig kuratorė Lina Jasiulienė