IIIg klasių gimnazistai su meninės raiškos mokytojais minėjo Ugnės Karvelis gimtadienį

Gegužės 17 dieną III gimnazijos klasių mokiniai su meninės raiškos mokytojais minėjo Ugnės Karvelis gimtadienį „Ugnės Žiedai“ Renginio atidarymas vyko „Ugniukų sode“   Muzikos raiškos besimokantys mokiniai mokytoja (Z. Ambraziūnienė)pritardami ukulėlėmis atliko dainas „Medžiai melagiai“ ir „Svajoklis‘. Dailės mokytojos S.  Kaziūnaitės  ir grafinio dizaino  mokytojos S. Augutės – Togobickajos mokiniai pristatė savo kūrybinius darbus. Turizmo ir mitybos dalyko mokiniai  su mokytoja L. Česnauskiene visus pradžiugino savo kepiniais ir pasiūlė atsigaivinti obuolių sultimis.  Po to šventė persikėlė į aktų salę kur visi žiūrėjo III gimnazijos klasių grupės spektaklį „Baltos durys“ pagal to paties pavadinimo V. Račicko romaną. Mokiniams spektaklį padėjo pastatyti teatro mokytoja R. Zeikuvienė. Didelis ačiū meninės  raiškos mokytojams padėjusiems pajusti Ugnės žiedų kvapą.