Jauki Ugnės gimtadienio šventė

Birželio 8 dieną, vasarai žarstant spalvas ir svaiginančius kvapus, gimnazijos vienuoliktokai su meninės raiškos mokytojais  visus pakvietė į netikėtą šventę: parengė projektą ,,Žiedai Ugnei“, skirtą Ugnės Karvelis gimtadieniui.

Šventę prasminga Ugnės Karvelis citata  pradėjusi istorijos mokytoja L. Šimkienė visą valdžią atidavė mokiniams, kurie ne tik patys linksminosi, bet ir įtraukė atėjusius svečius. Teatro klasė (mokytoja R. Zeikuvienė) parodė ištrauką iš spektaklio, muzikantai (mokytoja Z. Ambraziūnienė)  grojo ukulėlėmis ir net išrado naują žanrą- kūno perkusiją, pasirinkusieji dailę (mokytoja S. Kaziūnaitė) pasistatė molbertus ir čia pat tapė gražiausius vasaros žiedus, turizmo ir mitybos klasės mokiniai (mokytoja L. Česnauskienė) pakvietė prie subtiliai padengto vaišių stalo.

Netrūko šventėje ir svečių- atvyko Ugnės Karvelis krikštatėvis prezidentas Aleksandras Stulginskis (A. Kazlauskas), prelatas Mykolas Krupavičius (E. Bičkus), ministras Leonas Bistras (S. Azioma), sportinių šokių meistrai iš Paryžiaus – U. Aleksandravičiūtė su savo partneriu, armonikos virtuozas B. Valatka, kurio grojamos melodijos greitai visus įsuko į bendrą ratą.

Ko gero, taikliausiai šventę apibūdina  pačių gimnazistų įspūdžiai: ,,Buvo jauku, daug gerų emocijų. Patiko, kad įtraukė visus žiūrovus“, ,,Visi gražiai pasirodė, labai skanios vaišės, ypač pienas“, ,,Patiko, kad į repertuarą buvo įtraukti folkloro šokiai ir muzika“, ,,Pasijutau taip, lyg iš tiesų būčiau persikėlęs į tarpukario laikus“, ,,Neįprastai ir labai įdomiai vyko pamokos, norėčiau daugiau tokių“, ,,Labiausiai patiko Gusto grojimas ir Ugnės šokis“, ,,Puiki idėja, tačiau pritrūko išbaigtumo“, ,,Tikiuosi, kad ši vienuoliktokų šventė taps dar viena gražia mūsų gimnazijos tradicija.“

Pilna nuotraukų galerija čia.  Dėkojame nuotraukų autoriui – mokytojui Albinui Pugevičiui.