Konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija” prizinės ir paskatinamosios vietos

Lietuvos Respublikos Seimas 2022 paskelbė Juozo Lukšos – Daumanto ir Romo Kalantos metais. Atsiliepdami į LGGRTC centro kvietimą, kartu su mokytojais Renata Markevičiene, Skirmante Kaziūnaite ir Tomu Mikučiu paruošėme projektą „Asmenybės mus augina”, kurio metu mokiniams buvo pasiūlytos integruotos pamokos bei galimybė sudalyvauti konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija”.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mokiniais, kurie nacionaliniame mokinių konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija” užėmė prizinę ir paskatinamąsias vietas. Konkurso tikslas – ugdyti moksleivių pilietiškumą, sužadinti jų domėjimąsi Lietuvos okupacijų ir laisvės kovų istorija, ugdyti šio laikotarpio išmanymą, skatinti moksleivių kritinį mąstymą, kūrybiškumą ir tiriamuosius gebėjimus, puoselėti istorinę atmintį. Taigi, šiuos gebėjimus ir kūrybiškumą puikiai pademonstravo:

6C klasės mokinys Dominykas Docius – 2 vieta (mokytojas Tomas Mikutis)

6C klasės mokiniai – Benas Račiūnas, Simonas Pocius, Majus Montvilas, Tauras Kavaliauskas ir Jokūbas Jukna – paskatinamoji vieta (mokytojas Tomas Mikutis)

6F klasės mokinės – Elena Kupstaitė ir Sofija Drungytė – paskatinamoji vieta (mokytojas Tomas Mikutis)

IGM klasės mokinė Ugnė Skinderaitė – paskatinamoji vieta (mokytojos Renata Markevičienė ir Skirmantė Kaziūnaitė)

Istorijos mokytojas Tomas Mikutis